Tańsze paliwo, czy to możliwe?

Diesel Power Eco Max Paliwo tańsze o 25 groszy na litr! Stosując dodatki do paliwa Millers Oils Diesel Power EcoMAX i Petrol Power EcoMAX można przy oszczędności paliwa 7% deklarowanej przez producenta "zmniejszyć" koszt paliwa o 23 gr (dla P/b 95) do 25 gr (dla ON) na litrze (przy cenie 5.50 zł za litr paliwa) - jest to oczywiście oszczędność "netto" - uwzględniająca koszt dodatku na 1 litr paliwa!

A jak w praktyce?

Jeżdżę Citroenem Berlingo 1.6 HDi 90KM. Często trasa Lublin<->Warszawa. Po zakupie - zachęcony obietnicami producenta - starałem się osiągnąć w trasie obiecywane spalanie 4.7 l/100km. Nietety - jadąc jak emeryt na ww. trasie splanie nigdy nie zeszło poniżej 5.7 l/100km.

Zacząłem stosować dodatek Diesel Power EcoMax. Po trzech tankowaniach z dodatkiem (czyli silnik zdążył się "oczyścić"), kolejne tankowanie, reset komputera i w drogę. Po 161 km komputer pokazał 5.0 l/100km, a więc obniżka o ponad 12% !!
Diesel Power Eco Max

Przy dzisiejszych (20 lutego) cenach paliw (ON) rzędu 5.60 zł/litr daje to obniżkę rzędu 67 gr na litrze. Odejmując koszt dodatku na litr paliwa (13gr/litr) daje to i tak ponad 50gr oszczędności na litrze ON. Nie jeżdżąc "jak emeryt" oszczędnośc będzie pewnie mniejsza (Millers Oils deklaruje 7%), ale wystarczy oszczędność 2.5%, aby dodatek zaczął zarabiać na siebie. O benefitach - typu czystszy układ wtryskowy - nie wspomnę.

PROMOCJA

Dlatego od dziś, aż do odwołania oba dodatki wysyłam bez dodatkowej opłaty serwisem Paczkomaty.pl - płacicie tylko cenę sklepową za dodatek. Dla osób z Lublina odbierających osobiście rabat w wysokości 7 zł. Zapraszam!