Sportowe korzenie

Millers Oils jest bardzo silne "zakorzeniony" w sporcie motorowym - w ostatnich latach w jego barwach wystartowało m.in. 3 rajdowych Mistrzów Świata (Andreas Aigner, Martin Prokop, Aaron Burkart), współpracuje też z najlepszymi zespołami rajdowymi i wyścigowymi w Polsce (Maciej Rzeźnik, Dytko Sport, Stec Motorsport). Nasze oleje są też stosowane np. w Fordzie Fiesta S2000 Martina Prokopa w cyklu SWRC.Gama Produktów

To co nas wyróżnia wśród konkurencji, to zdecydowanie jakość produktów. Oferujemy oleje w pełni syntetyczne (100% PAO), oleje na bazie estrów (z formułą Triple Ester), produkty specjalistyczne. Co istotne, także podstawowe produkty, takie jak oleje 10w40, czy 5w40 prezentują absolutnie najwyższe parametry, niespotykane u konkurencji. Oferujemy wiele produktów mocno wyspecjalizowanych i niespotykanych na rynku (np. olej C1 do silników Diesel Mazda i Mitsubishi, oleje do docierania silników wyczynowych, olej 10w30, półsyntetyczny olej 5w30 itd.).

Oferujemy oleje (silnikowe i do skrzyń biegów) oraz dodatki w czterech podstawowych kategoriach:Seria Premium

Seria Premium oleje to najwyższej jakości, posiadające aprobaty i spełniające normy czołowych producentów samochodów: BMW, Volksvagen, Porshe, BMW, Ford, Cosworth, Citroen, Peugeot, Renault, Mazda, Mitsubishi, GM. Oleje dla silników beznynowych i Diesla - w tym z filtrem cząstek stałych (DPF, FAP).

W ofercie także oleje motocyklowe - do silników dwu- i czterosuwowych.Oleje z serii Energy Efficient

Oleje z serii Energy Efficient zawierają opatentowaną i nagradzaną technologię Nanodrive, czyli:


O ich zaletach można poczytać m. in. w artykule: Oleje Nanodrive a technologia start&stop


Seria Motorsport

Kilka szybkich kółek po torze podczas kwalifikacji? Proszę bardzo CFS 0w20. Długi rajd w gorącym klimacie? Już wlewamy CFS 10w60. A może nowy silnik wymaga dotarcia? Mineralny CRO 10w40 jest niezastąpiony. Jednym słowem - wszystko czego może potrzebować każdy, kto ściga się autem na torze, drogach lub w terenie. Od dwusuwowego gokarta, przez amerykańskie V8, aż po potwory na metanol.

W serii Motorsport mamy również oleje wykorzystujące technologię Nanodrive.


Seria Classic

Potrzebujesz oleju monograde bez detergentów lub z obniżoną ich zawartością do Twojego klasyka? Mamy takie oleje o lepkości SAE: 30, 40, 50. A może Twój zabytek czeka w garażu na lepsze czasy? Zalej mu silnik i skrzynię naszym olejem Classic Preservation Oil. Wymaga benzyny ołowiowej? Dodatek VSP do paliwa załatwi sprawę.Seria Trident

Prowadzisz serwis? Obsługujesz flotę pojazdów? Potrzebujesz dobrego oleju w dobrej cenie? Seria Trident ma rewelacyjny stosunek wysokiej jakości do ceny, w mniejszym stopniu liczy się tu efektowne opakowanie. Wszystkie oleje serii Trident spełniają najnowsze normy ACEA i API.

Dodatki

Przed wymiana oleju gorąco poleacamy stosowanie płukanki Engine Flush - nie zawiera ona rozpuszczalników, jak wyroby konkurencyjne.

Dodatki do paliwa: Diesel Power Ecomax i Petrol Power Ecomax oczyszczą układ paliwowy, wtryskiwacze i pomogą usunąć nagromadzone osady oraz zaoszczędzic paliwo.